Rebelde.si
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Uradni forum o telenoveli Rebelde, skupini RBD in njenih bivših članih!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijavaGallery

If you cry because the sun has gone out of your life, your tears will prevent you from seeing the stars.

Spremljaj nas tudi na Twitterju in Facebooku!
Med prijatelje nas lahko dodate tudi na AHUniversalSLO in PortirroniWorldSLO!

 

 Obvestilo glede foruma

Go down 
+6
Tavares
hany_ReBeDe
nussa^
polly_pocket
.DuL
Nessy
10 posters
AvtorSporočilo
Nessy
Ekipa rebelde.si
Ekipa rebelde.si
Nessy


Female
Število prispevkov : 271
Starost : 35
Kraj : Eslovenia
Registriran že od : 16/10/2008

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptySre 10 Feb - 1:26

Ker starega foruma rebelde.si nebo nikoli več nazaj, se za vas trudimo naredit slabo kopijo starega foruma.
Ciljamo na to, da izgled ni pomemben, pomembne so stvari ki so zapisane na tem forumu.
V veliki večini bomo objavljali novosti, slike in videoposnetke vseh članov bivše skupine RBD.
Forum je namenjen izključno temu, na dnu foruma pa najdete še eDNEVNIKE ter Chat.
Če pa imate še kakšen predlog za odprtje novega podforuma pa lahko pišete v temi PREDLOGI.

Ekipa rebelde.si v veliki večini ostaja ista.

p.s prejšni forum je bil namenjen CCW (Christianu Chavezu),vendar pa je bil forum zapuščen, zato smo vse podforume izbrisali in naredili nove.

👽
Nazaj na vrh Go down
https://rebeldesi.slovenianforum.com
.DuL
Bebe
Bebe
.DuL


Female
Število prispevkov : 7
Kraj : ivančna gorica
Registriran že od : 12/02/2010

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptyPet 12 Feb - 12:50

sej je lep forum sam zakaj ste to nardil? poglejte koliko članov imate zdej pa koliko jih je blo prej? mislm da ne bo več takega uspeha kot učasih no se opravičujem če sem kaj grdo reklaa
moj predlog je če bi jezik spremenili na angleško
Nazaj na vrh Go down
polly_pocket
ponchotova ljubica.^^
ponchotova ljubica.^^
polly_pocket


Female
Število prispevkov : 1484
Starost : 36
Kraj : Dove mi porta il cuore...
Job/hobbies : bellydance
Registriran že od : 06/03/2009

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptyPet 12 Feb - 13:08

Zakaj smo to naredili? Zato, ker je število fanov že tako ali tako močno padlo in hočemo obdržati vsaj še tistih nekaj, kar jih je ostalo.
Logično da ne bo toliko članov kot prej, a važno je, da so tukaj na enem mestu zbrane vse novice, slike, videi, da lahko vi to spremljate in vsaj malo vidite, kaj se dogaja s posameznimi člani RBD.
Kot sem že rekla je število fanov upadlo in je tudi na prejšnjem forumu sedaj na koncu bilo manj aktivnih kot čisto na začetku.
Pač nekaterim nam je bilo škoda vse to, kar smo imeli, dat kar v pozabo. Saj smo vendar le veliko truda vložile v forum.
Nazaj na vrh Go down
nussa^
Gatito
Gatito
nussa^


Female
Število prispevkov : 609
Starost : 30
Kraj : Mb y con mis seis angelitos!
Registriran že od : 31/01/2009

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptyPet 12 Feb - 14:06

Sem ful vesela, da je forum nazaj .. konec koncev je blo res uporabnikov veliko, aktivnih pa le nekaj .. zato je bolše tako kot je zdaj, da se je vse skupaj malo "sčistlo" in bo zdaj tolko bolše .. res pa je, da bi blo škoda vse dat v pozabo, tako kot si rekla (polly_pocket), ker je mel forum na začetku res velik uspeh, uporabniki smo se spoprijateljili in vsak dan prejemali novice, slike in videoposnetke bivših RBDjevcev. Verjamem pa, da bo sčasoma ta forum spet zaživel, ta pavza je bla pač potrebna :) :8:
Nazaj na vrh Go down
hany_ReBeDe
Pollito
Pollito
hany_ReBeDe


Female
Število prispevkov : 232
Starost : 27
Kraj : Celje
Registriran že od : 10/02/2010

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptyPet 12 Feb - 15:19

Glede foruma je po mojem tkole: Vsi vemo, da so bli RBD res neponovljiv fenomen! Nic ni vecno! Tko je blo tut z njimi! In seveda da je stevilo fanov upadlo! To je povsem normalno in pricakovano! Seveda pa se niso izgubili vsi feni...med temi sm tut JS!

Z forumom pa bomo obdzal se nekaj fenov! Nwm zakaj se sploh se eni bunite... srecni smo/ste lahka da se sploh mamo nek koticek- torej nas forum kjer lahko razpravljamo in objavljamo vse o nasih sonckov.. no pa ne sam to.. se velik vec...

Po mojem mnenju smo lahka res srecni in zahvalni celotnim MT-ju! Ce ma pa kdo drug bolso idejo pa naj preprosto sam ustanovi forum! Vsi se zavedamo, da je zacetek sedanjega foruma dober... js sm vesela, da je tko! Normalno pa je, da forum ne more bit blescec v treh dneh :)

.Dul... nisi edina ki mas rada Pollitota... ga mam tut js, brez skrbi... Ampak.. so tut feni, ki bi pac radi mel forum celotnega RBD-ja! Sicer mamo pa tut zdej podforum Chrisa... tam lahka filas poste ce imas to zeljo itn. Noben pa ni reku, da ne bojo objavlal novic od Chirsa???

Ce mas pa kak drug problem... nwm sploh ce se obstaja...

Enostavno smo lahka srecni, da se forum s5 vrnu!

Siempre puedes empezar a nuevo!
Nazaj na vrh Go down
Nessy
Ekipa rebelde.si
Ekipa rebelde.si
Nessy


Female
Število prispevkov : 271
Starost : 35
Kraj : Eslovenia
Registriran že od : 16/10/2008

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptyPet 12 Feb - 15:54

.DuL je napisal/a:
sej je lep forum sam zakaj ste to nardil? poglejte koliko članov imate zdej pa koliko jih je blo prej? mislm da ne bo več takega uspeha kot učasih no se opravičujem če sem kaj grdo reklaa
moj predlog je če bi jezik spremenili na angleško

Ne rabiš se opravičevat, itak si izrazla samo svoje mnenje. Obvestilo glede foruma Icon_wink
Drugač pa ni naš namen pridobiti toliko članov na ta forum, kot jih je bilo na starem, ker je to dejansko nemogoče, ker ni več toliko fanov kot je bilo. Jih je pol manj.
Mi smo se odločile za kopijo starega foruma, pa tudi če bi ble same gor, sploh nebi bil problem. Nobena ni pričakovala, da se bo pa registriralo več kot 100 uporabnikov v dveh dneh. In ja, forum napreduje..počasi.. Obvestilo glede foruma Icon_biggrin
Nazaj na vrh Go down
https://rebeldesi.slovenianforum.com
.DuL
Bebe
Bebe
.DuL


Female
Število prispevkov : 7
Kraj : ivančna gorica
Registriran že od : 12/02/2010

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptyPet 12 Feb - 21:16

ne sej okej hh se opravičujem k sm tko izpadla ej js nimam rada tko polita skor nimam rada sam je okej se opravičujem sam ne me imet za fana od chirsa hvala :)
Nazaj na vrh Go down
hany_ReBeDe
Pollito
Pollito
hany_ReBeDe


Female
Število prispevkov : 232
Starost : 27
Kraj : Celje
Registriran že od : 10/02/2010

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptyPet 12 Feb - 21:18

.Dul... upam, da ne zameriš :9: :9:

Drugač se mi pa zdi da se mamo na trenutnem forumu super (zaenkrat)... sčasoma pa bo še bolš! srce
Nazaj na vrh Go down
Tavares
Bebe
Bebe



Male
Število prispevkov : 3
Kraj : Maribor
Registriran že od : 14/02/2010

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptyNed 14 Feb - 16:46

Uff... kako dolgo sem skušal priti na staro stran... Pa ni šlo. Vedno do sedaj sem se spominjal te nadaljevanke... skupine.. njihovih pesmi <3 ... Danes po kar nekaj času sem v google vtipkal naslov rebelde.si.. Ni šlo. Potem sem zgoraj v vrstico z linki vtipkal. Me je preusmerilo sem... Uff. Tisti stari, dobri časi... Vseeno mi je kakšen je izgled, komu je bil prej namenjen forum... Za vse. Morali bi nareti nekaj promocije za forum... Kakšno? Ne vem. Morda bi lahko prosili uredinke na POPTVju & Kanal A, da bi med Verano de amor malo spustili reklamo za forum.. Da bi spet dosegli tisto staro številko. Zdi se skorajda nemogoče. Ampak vse je mogoče. Kjer je volja, tam je pot. ;)
Nazaj na vrh Go down
hany_ReBeDe
Pollito
Pollito
hany_ReBeDe


Female
Število prispevkov : 232
Starost : 27
Kraj : Celje
Registriran že od : 10/02/2010

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptyTor 16 Feb - 23:22

Tavares... men osebno se zdi da ideja odlična!!

Ja.. ko omeniš promocijo verjetno vsak vrjetno pomisli med drugim tut na reklamo na TV.. morš pa vedet da je tole finančno zlo vlik zalogaj za nas kr po mojem mnenju nimamo 500 eurov za SAMO ENO REKLAMO (par sekund)... kje pa šele da bi se to vrtelo pogosteje!

Men se zdi še najboljše oglaševanje po FACEBOOKU itd... in pa po drugih forumih z pasicami!
Nazaj na vrh Go down
simple
Pollito
Pollito
simple


Female
Število prispevkov : 110
Starost : 30
Kraj : eslovenia
Registriran že od : 17/02/2010

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptySre 17 Feb - 3:34

men se tut zdi super ideja de ste ponovno odprli ta forum ... učasih sm bla dost pogosto tuki sam pol sm šla v dijašk dom in nism mela več tolk stika z usemi ... ampak zdej se bom mal bol potrudla in poskušala res bit čim bolj redna na tem forumu ker si rbd-jevci to zaslužijo
in konc koncev use to prou zarad njih delamo in jih podpiramo

pa kakor je že reku Tavares, ni važn izgled foruma, važen je namen in to je podpirat naše sončke <3

pa rada bi še čestitala usem k ste u ekipi ki je ponovno oživela ta forum, k si res zaslužte da uspe
pa upam da se bo forumu pridružlo še čim več novih uporabnikov ;)
Nazaj na vrh Go down
maybe
Gost




Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptySre 10 Mar - 18:53

ja jst pa ne vem če se nej registriram. sej tko zabaun pomoje nebo
Nazaj na vrh Go down
Any*Fairy
Ardillita
Ardillita
Any*Fairy


Female
Število prispevkov : 348
Starost : 28
Kraj : =)
Registriran že od : 14/02/2009

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptySre 10 Mar - 23:00

maybe je napisal/a:
ja jst pa ne vem če se nej registriram. sej tko zabaun pomoje nebo

tle je tud zabavno tako kot na starem rebelde.si
Nazaj na vrh Go down
*nina*
Bebe
Bebe
*nina*


Female
Število prispevkov : 7
Kraj : cerknica
Registriran že od : 11/03/2010

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptyČet 11 Mar - 22:26

joj šele zdj sm ta forum najdka
js sm bla toook žalostna k kr naenkrat ni več delou in šele zdj sm tega najdla
Nazaj na vrh Go down
Apple
Pollito
Pollito
Apple


Female
Število prispevkov : 55
Kraj : Somewhere^^
Registriran že od : 11/03/2010

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptyČet 11 Mar - 22:29

*nina* je napisal/a:
joj šele zdj sm ta forum najdka
js sm bla toook žalostna k kr naenkrat ni več delou in šele zdj sm tega najdla

Enako. Sm klikala rebelde.si (pred časom) pa je kr neki napisal pol sm pa dons neki od koncerta iskala (od Anahi) sm pa to našla. =)
Nazaj na vrh Go down
*nina*
Bebe
Bebe
*nina*


Female
Število prispevkov : 7
Kraj : cerknica
Registriran že od : 11/03/2010

Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma EmptyČet 11 Mar - 22:46

Apple je napisal/a:
*nina* je napisal/a:
joj šele zdj sm ta forum najdka
js sm bla toook žalostna k kr naenkrat ni več delou in šele zdj sm tega najdla

Enako. Sm klikala rebelde.si (pred časom) pa je kr neki napisal pol sm pa dons neki od koncerta iskala (od Anahi) sm pa to našla. =)

ja js sm isto tko najdla.... :) :) :)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Obvestilo glede foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obvestilo glede foruma   Obvestilo glede foruma Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Obvestilo glede foruma
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravila foruma*
» Nujno obvestilo: UKINITEV SHRANI.SI!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebelde.si :: OGLASNA DESKA :: Obvestila-
Pojdi na: