Rebelde.si
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Uradni forum o telenoveli Rebelde, skupini RBD in njenih bivših članih!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijavaGallery

If you cry because the sun has gone out of your life, your tears will prevent you from seeing the stars.

Spremljaj nas tudi na Twitterju in Facebooku!
Med prijatelje nas lahko dodate tudi na AHUniversalSLO in PortirroniWorldSLO!

 

 Povej svoje mnenje!

Go down 
+44
Any*Fairy
anahi estrella
Locita*
Anahi~Petra*
*vondy*
Mihc.^^
Polonca
Ren@t@
Freiheit.89
nikaaa
*Dulce_maria*
Majchi.Ka*
janč.
*Dulce_Ursha*
kiki
uanessa.*
gassh
Orbit007
orgullosa.rebelde
Verii*
-metuljčica-
*ardilla*
Polona.*
Barbaruska<3
valy_rbd
ashek.
bebe<3
niina.RBD
*rbd*girl*
Kaja.*
Monika
princesa
Dulce*amanecer
Miss.Ursiie
vondsi
nussa^
tamy
nannah.
hancy-dul
Tiaša
*any_poncho*
Nastya_rbd
RBD**4EVER**
RBDchava
48 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
RBDchava
poncho's wife.<3
poncho's wife.
RBDchava


Female
Število prispevkov : 6367
Starost : 35
Kraj : PonchoWorld
Registriran že od : 19/10/2008

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 15:02

Torej, v Moderator Teamu smo se to temo odločile odpreti zaradi dveh razlogov.

Prvič zato, ker zadnje čase opažamo, da je forum zelo neaktiven, kar smo na žalost tudi pričakovale, da se bo sčasoma zgodilo. Me se še vedno trudimo in vsak dan objavljamo nove novice, videje, slike itd. ampak z vaše strani ni večjega odziva. Zanima nas ali pregledujete teme, ampak se vam pač ne da komentirati ali vas RBDjevci enostavno ne zanimajo več? Zakaj še obiskujete forum? Se nam še sploh splača objavljati nove stvari? Kako vi gledate na vse to, ker je več kot očitno, da število fanov RBD z vsakim dnem bolj upada?

Kot drugo, smo vas pa želele prositi, da nam poveste koga poleg RBD še spremljate, oboževalci koga ste. V MT smo namreč razmišljale, da bi odprle nekaj novih podforumov in mogoče tako dali malo več življenja forumu. Podforumi bi bili namenjeni npr. Disney zvezdam (Selena Gomez, Miley Cyrus, JB…), drugim obsesijam (Twilight saga, Gossip Girl, Vampire Diaries …), downloadom glasbe iz telenovel, filmov itd. Kaj si mislite o tem? Imate kakšne predloge?

Upam, da odgovorite v čim večjem številu, ker nas res zanima vaše mnenje o vsem tem!
Nazaj na vrh Go down
RBD**4EVER**
Pollito
Pollito
RBD**4EVER**


Female
Število prispevkov : 178
Starost : 29
Kraj : con mis seiz angelitos**
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 15:13

OK, pa bom ja prva če že=)
Na forumu sem vsaj dan, pogledam nekaj novic o njih, slike če je kaj novega..itd..ampak ne komentiram..
Sicer sm še njihova fanica in jih ne bom nikdar pozabla, ampak ni več isto, tud sami so se odločli it vsak posebej, in zdaj je za ene RBD samo še preteklost, katere se radi spomnejo/mo..
Sama mislim, da nas je res malo..
Prej je bila to ena velika obsessija že samo po REBELDE, zdej pa tud tega več ni, in fanov je manj, ker ni skoraj nič novega za nas..
SEj se trudijo in vse, ampak ni več isto...

Pomoje bi bli tje novi podforumi dobra ideja, da jih bolj na široko odprete...
Ampak vseeno ne bo isto, ker zdej ma že skoraj vsaka 5 slavna osebnost svoj forum;)
Nazaj na vrh Go down
http://sms-fanclub.forummotion.com/forum.htm
Nastya_rbd
Zmagovalec ART izziva
Zmagovalec ART izziva
Nastya_rbd


Female
Število prispevkov : 434
Starost : 31
Kraj : Maribor
Job/hobbies : hip hop
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 15:15

jaa jas ga preglejujem in redno spremljam smiles love ampak včasih npr. nimam časa za komentirat in samo na brzino preletim vse skup :)) rbd-jevci pa itak da me še vedno zanimajo čeprav ne vsai čist enako :)) največ npr. spremlam anahi smiles love amm obiskujem ga še zato kr je fajn in tud vse osebe so ful fajn love smiles na forumu sn spoznala ogormno novih ljudi smiles love meni se zdi da se splača obnavlat kr obisk še vedno je,sicer manjši,ampak pravi fani še ga vedno spremlamo smiles love
hmm jaa meni ful žal kr ni več take evforije kot je bla verysad to se vidi tud po komentiranju
pa npr. v art roomu je včasih blo dosti več poslanih izdelkov za art izziv,zaj jih jih mam pa samo 6
pol v chatu je bla včasih ful gužva,zaj moreš pa čakat da kdo sploh kaj napiše verysad in nasplošno tud vse ostale teme verysad
jas jih ful pogrešam skup in tud vso to evforijo,ki je že zdavnaj ni več verysad na žalost pač vse hitro mine verysad
poleg rbd nobenega kaj tak posebaj ne spremlam tak da mi je vseeno kaj bote dali zraun 3-3
lahko bi edino zaj v času SP odprli kako posebno temo smiles 3-3
Nazaj na vrh Go down
*any_poncho*
Gatito
Gatito
*any_poncho*


Female
Število prispevkov : 684
Kraj : con Poncho
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 15:15

hmm... to da število fenou upada je čist res in nič čudnega...
glede na vaš trud in vse se mi zdi prau da use napiše svoje mnenja...
js sem še vedno velik RBD fen, novice, fotogalerije in vse ostalo pa spermljam največ od any, ponchota in dulce...od ostalih pa malo manj...
sem pa tudi vlka oboževalka Disney zvezd (ok, seleno hejtam hihi) Miley, Demi, JB,...
tak da mi je ta ideja všeč...
Nazaj na vrh Go down
Tiaša
Zmagovalec ART izziva
Zmagovalec ART izziva
Tiaša


Female
Število prispevkov : 1360
Starost : 29
Kraj : sveta ana
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 15:24

Jaz spremljam forum vsaki dan... res si ne morem predstavljat dneva brez foruma (ko ga ni bilo se mi je mešalo). jaz želim da objavljate stvari. Mislim pa tudi da je forum bolj prazen zato ker je zdaj dosti učenja in preprosto ni časa...( mogoče bo med počitnicami bolj aktiven)
Da bi razširili forum??? Ne vem no... imeli bi več stvari o katerih bi se lahko pogovarjali ampak mislim da zaradi tega ne bo forum bolj aktiven.
Tisti ki pa vemo koliko še nam pomeni RBD (pravi fani) pa tega foruma ne zanemarjamo in smo vedno aktivni... Bilo bi res škoda da bi dokončno zanemarili forum...

to je moje mnenje... love love
Nazaj na vrh Go down
hancy-dul
Ardillita
Ardillita
hancy-dul


Female
Število prispevkov : 361
Starost : 29
Kraj : Petrovče
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 15:31

Js še vedn use spremlam...novice,slikce...use....sam za komente je bl mal caita xD
Drgč pa usak dan ždim tukei xD :hihi
to o drugih bi blo fulll dobr love
tk ko Lučka sm tut js biig fan Disney stars (sam selenca...back off) in bi blo hudo met podforume...teme love pa za ostale tut love
Nazaj na vrh Go down
nannah.
Pollito
Pollito
nannah.


Female
Število prispevkov : 224
Kraj : Koper... algun dia Barcelona
Registriran že od : 12/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 15:42

js usaj 1x na dan pridem gor.. tudi pokomentiram kej, žau pa mi ne uspe vsega pokomentirat hihi in res cenim vaš trud, da objavite vse nove slikice, novice, videoposnetke in vse, še posebej RBDchava, v bistvu vse, no :) in forum je pomoje malo manj aktiven ker bo hmalu konec šole, usi imamo ful dela s šolo in smo manj gor verjetno.. :/ spremljam samo anahi v bistvu, ker druge se mi bolj ne da, ampak vseeno pogledam tudi kej novih slikic od ponchota, dul, chrisa, uckerja, may..

glede drugih podforumov pa ne vem nisem neka fanica od nobenga razen any, samo bi blo dobro če bi odpri podforum gossip girl, en vampirski podforumček :hihi (vampire diaries, twilight) in take manije, bi pomojem res pripomoglo še k večji obiskanosti foruma :)
Nazaj na vrh Go down
tamy
Bebe
Bebe
tamy


Female
Število prispevkov : 10
Kraj : ....
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 15:54

Forum redno pregledam vsak dan, novice, slike, videe, ....
Komentiram jih sicer ZELO redko Povej svoje mnenje! 510151 ... sploh če nimam kaj za napisat ... nekaj brezveze pisat pa se mi tudi ni.
Glede pregledovanja novic, slik, .... pa mi zdaj vzame kr nekaj časa, ker morem pač pogledat za vsakega posebej v njegovo temo; ni več tolko skupnih novic.
Brez foruma sem čisto brez informacija ... škoda če ga nebi blo, ker novice so super prevedene pa napisane (pohvalno); praktično vse na enem mestu. Povej svoje mnenje! 526960
Nazaj na vrh Go down
nussa^
Gatito
Gatito
nussa^


Female
Število prispevkov : 609
Starost : 30
Kraj : Mb y con mis seis angelitos!
Registriran že od : 31/01/2009

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 16:08

Jaz osebno forum redno obiskujem, pregledam teme ki me zanimajo (ponavadi so to novice - obvezno, ednevniki, nova obvestila, dražbe in slike/videji). Tut same skupine kot posameznikov iz RBDja se nisem "naveličala", ker so še vedno #1 in zdaj jih spremljam pač po ločenih poteh :) Forum obiskujem torej zato, ker me zanima kaj je novega, čeprav komentiram zelo poredko. Sicer nevem če se vam še nove stvari splača objavljat, ampak jaz osebno si to želim, ker nočem ostati zadaj, kar se tiče tega kar počnejo .. in mislim da nisem edina :) .. res je, da ni več tolko uporabnikov in da št. fanov upada, ampak vseeno se najdemo tudi taki, ki jih še spremljamo in redno obiskujemo forum.

Če pa bodo nove teme povečale obiske foruma, potem sem za : D .. po drugi strani pa nočem, da bi bli RBDjevci preveč zapostavljeni ampak mislim, da me to ne rabi skrbet :)

11 love
Nazaj na vrh Go down
vondsi
Grafik
Grafik
vondsi


Female
Število prispevkov : 924
Starost : 28
Kraj : eslovenija
Job/hobbies : ART, DANCE
Registriran že od : 25/06/2009

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 16:24

Spoiler:

moji odgovori:
1. teme pregledujem usak daaaan! ( če se le da! ( zaradi šole)) love
2. jest že odkar sm na forumu nekommentam kej preveč rada, pač kadar res hočem komentam drgač se mi pa ne da... Embarassed1 jaja, sej vem d sm lena sam usake novice se mi tud ne da komentat al pa nove fotke...
3. RBD-jevci me bodo skooooos zanimal okey!? love
4. ja RBD fanov je vse manj ampak mislim, da tisti ki smo na forumu aktivni smo njihovi fani in smo jim predani s SRCEM! ker oni niso za nas samo muha enodnevnica!!! love in ja po moje se še splača objavljati love
6.ja kšn dawnload p to bi loh odprl ampak s pogojem recmo d majo od 50-100 postou k eni se sam za to na forum registrirajo smiles
7. ja mislm d je JUSTIN BIEBER kr popularen (tudi) na našem forumčku ne??? Embarassed1 hihi love love love love love love love pa kšn Toše Proeski p tko...
mislm d sm use powedala... very happy
Nazaj na vrh Go down
Miss.Ursiie
Ardillita
Ardillita
Miss.Ursiie


Female
Število prispevkov : 403
Starost : 28
Kraj : at world's end
Registriran že od : 11/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 16:30

Jaz redno obiskujem forum.. novice,slike, e-dnevniki love Čeporu glih ne komentiram dost.. grem večkrat na dan na forum love
Glede članou.. večina , ki jih je blio registreranih na prejšni forum pomoje sploh neve.. da je nou forum... In velik jih ni več fanou rbd ;S ;(
ampak, ni važno če nas je 10000 in od tega 200 aktivnih.. ali pa če nas je 700 in nas je več kot pou aktivnih..
men je forum čist ušeč.. love love
glede novih tem.. bi lahko kakšen Twilight mania, Gossip Girl, in Disney zvezde ali pa kakšno posebej temo za Svetovno Prvenstvo 2010 love love
sam žalostno je res.. kot je rekla Nastja_rbd da ni več take evforije verysad kot je bila.. včasih je blo u art izdelkih na dan 2-3 strani objaulene.. zdej pa še 1 ne .. in v chatu.. ter drugih temah verysad verysad
Nazaj na vrh Go down
Dulce*amanecer
Bebe
Bebe
Dulce*amanecer


Female
Število prispevkov : 29
Starost : 33
Kraj : Mexico city-Tlacotalpan
Registriran že od : 11/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 16:38

Vsak dan grem večkrat pogledat če je kaj novega o rbdjevcih in pogledam še če je dodana kašna nova dražba. Mislem de je forum res carski in še naprej delajte na tem!!!
Nazaj na vrh Go down
princesa
Gatito
Gatito
princesa


Female
Število prispevkov : 506
Kraj : Celje
Registriran že od : 11/03/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 16:40

jz grem res čist vsak dan na forum; ni dneva da neb šla usaj pogledat ka je kej novga; ampak skor nikol ne komentiram; ker sem lena. . very happy . . in forum je res super; love . . in mislim da je tale še kr delujoč [ od rbd ] recimo na HEFCA je ful mal in to ; zdj pred kratkim je mal bol zalaufal use; 3-3 . . in ja fajn bi blo še kak drug podforum dodat 3-3 srce
Nazaj na vrh Go down
Monika
Gatito
Gatito
Monika


Female
Število prispevkov : 776
Starost : 32
Kraj : with my hero ;*
Registriran že od : 18/10/2008

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 16:43

moje mnenje:

jaz forum obiščem vsak dan, čeprav mi čas tega ne dopušča .. vzamem si 15 minut časa in preletim vse teme .. mene zanimajo njihove poti, njihovi koncerti, zame so še vedno ena a love .. res pa je da ne komentiram oz. komentiram samo tu pa tam, ker mi čas enostavno tega ne dopušča .. v šoli je tolko vsega + matura & enostavno ni časa .. ko pa mam čas pa ga porabim za prijatelje, ki jih vidim mogoče enkrat ali dvakrat na 14 dni ..
res je da št. oboževalcev pada, ampak tisti ki nam je bila všeč skupina kot celota jih spremljamo tudi zdaj kot posameznike 3-3 .. in hvaležna sem vam za vaš trud, ampak vem da razumete, da je zdaj tudi taki čas ko res ni časa ..

za nove teme .. všeč mi je ta ideja .. ampak če bodo novi podforumi naj ne bodo obsežni .. naj bodo v ospredju rbd-jevci, rebelde .. 3-3 .. (če boste dodale pa predlagam Twilight, Harry Potter, .. kot si že zgoraj omenila 3-3 )
Nazaj na vrh Go down
Kaja.*
Pollito
Pollito
Kaja.*


Female
Število prispevkov : 224
Starost : 27
Kraj : Maribor
Job/hobbies : Petje, Fotografiranje
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 16:44

Teme gledam, ampak časa za pisanje pa nimam.
RBD ne poslušam več ker pač ni nič novega od glasbe in to.
Poslušam pa Metallico, Gunse, doorse, Nirvano, ... Rock & Metall uglavnem. Al kak je blo uprašanje, tak da bi bla zelo vesela kakih tem o tem. ;P
Pol lahko bi kkaj več o modi & glasbi nasploh pisali.
socool love very happy
Nazaj na vrh Go down
*rbd*girl*
Hadita
Hadita
*rbd*girl*


Female
Število prispevkov : 1134
Starost : 31
Kraj : con mi Princessa*
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 16:57

Na forumu sem cisto VSAK dan love
Tudi komentiraam dost. Najveckrat komentiram v Anahini temi,ter v NOVICAH.
Glede ex skupine RBD.
Res je,da ni vec isto kot je blo ko so bli se skupaaj.Ampak mislim da se tukaj za usakega najde nekaj. Usak izmed nas ima enega clana ki ga spremlja redno. Zame je to Anahi.
In tut vesela sem ker se MT takoo trudi za use novice,za nas. In res nebi zelela da se to konca. Tudi ce ne komentiramo tolk mislim da skooraj usak ki je na forumu najprej pregleda ce je kaj novih novic.
Poteem pa se ostale temee.

Najveec pa zahajam v temo od Anahi,RBD Novice,E-dnevniki,art,Christoher.

Strinjam se tut s tem da bi dodali kaksnee podforumee.
Vseeno katare,mislim pa da bi blo dobro da bi dali razlicne stvari. Ne samo te disnijeve junake x).

Jst bi zelo rada da bi bilo na forumu tut ksna tema o glasbi sami. Nvm da bi si lahko zlowdali muske,ki jih poslusajo drugi,tako kot pri RBD. Prevoode ksnih tujih musk,...
Nazaj na vrh Go down
niina.RBD
Ardillita
Ardillita



Female
Število prispevkov : 391
Starost : 29
Kraj : Ljubljana Črnuče
Registriran že od : 11/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 17:08

pregledam use teme..tut komentiram za moje pojme kr pogoste..se mi zdi dovolj pustit na dan ene 5 komentarjov v različnih temah.. prečekiram usako temo, ker mam RBD še vedno tok rada kot prvi dan..<3

glede teh drugih podforumov nism tok za..sicr vem da bi blo najbrš zanimanje za forum mogoče za malenkost večja..sam se mi zdi da pol to nebi bi bil več samo od RBD forum zato se s tem NE strnjam. Da bi ble pa muske iz telenovel za downloadad bi blo pa supr ker pogosto hočm kkšno pa je ne najdm. =D

je pa res da te obsesije ni več..na velko žalost men je blo namreč noro dobr ko so pršli septembra 2008 takrt je res cela slovenija dihala za njih in blo je noro..vsi te zastoji..MISLM DA ZANIMANJE UPADA KER NISO VEČ SKUPI IN KER SMO PRECEJ DALEČ OD NJIH, OKOLI NAS NI NOBENE ŠPANSKO GOVOREČE DRŽAVE, TELENOVELE SO PR NS SKORAJ NIČ CENJENE, VSAK KI POMISLI NA ŠPANŠČINO JE PRVA ASOCIACIJA SRANJE OD TELENOVEL, IN NAJBOL BEDNO SLOVENCI SMO NEVOŠČLJIVI ZA ČIST USAKO SRANJE.....

aja še to..glede rbd novic se mi zdi da ste najbolpi ker objavlate zlo hitr in tuki zvem najbolše novice..tko da res bi blo škoda da se to konča =D<3
Nazaj na vrh Go down
bebe<3
Gatito
Gatito
bebe<3


Female
Število prispevkov : 835
Kraj : nekje
Registriran že od : 24/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 18:04

moje mnenje; na forumu sm čist vsak dan, sam se mi ne da komentirat, pa tud časa ni, kr mam šolo pa vse skupi....pa ja forum je fulll vredno še naprej urejat, kr vsi, ko smo njihovi pravi fani jih ne bomo nikol!!! pozabli,za nekatere je pač blo sam ko muha enodnevnica, pa kake nove podforume še lahka dodate, če hočete pa če mislite, da bo to priomoglo k forumu čeprau ne pozabte na to da je forum od rbd ne pa od drugih, kr tedi se mi bote full zamerli verysad
Nazaj na vrh Go down
ashek.
Gatito
Gatito
ashek.


Female
Število prispevkov : 616
Kraj : Ostrvo duhova^^
Job/hobbies : Being Toše-Aca-Bode-Anahi-Nikola-Survivor Addicted^^
Registriran že od : 11/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 18:13

Ja,je res da fanov ni več tolko,al pa se nas je večina razdelila pač na 6 delov :/ usak spremlja tistga svojega in to je to. Pomoje bi blo super še naprej objavljat novice od njih,ker eni pča ne znajo tko dobro špansko,da bi si lahko prebral na mehiških straneh (;
Glede teh podforumov-Ni mi všeč ideja,ker je to še vseeno REBELDE forum in ne kej druzga. Najbolš da se posveti temi foruma(torej rbd♥️ (;),ker če bi dodajal,kmal forum ne bi biu več rebelde,ampak nevem... zvezdniki? :///
Nazaj na vrh Go down
valy_rbd
Pollito
Pollito
valy_rbd


Female
Število prispevkov : 226
Starost : 28
Kraj : Petrovče
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 18:22

Sn vsaj 3x na teden tle, če mam cajt itak, da tud večkrat love ; ampak preprosto ni več tolko časa, volje za komentiranje, lepljenje slikic v fotogalerije itn.
Število fenov se zmanjšuje, kar je logično, mnde smo ostali res samo še tisti, k so nam RBD že od skos nekaj pomenl. Ne samo neke najstniške obsesije.. 3-3 .
Meni osebno RBD še vedno pomeni isto, rada jih mam in vse; ampak preprosto ni več tiste evforije.. :-S .
Od RBDjevcev se REEES trudim spremljati vse; nočem delat nekih razlik, zame je pač RBD celota in mi gre zdej ful na žiuce deljenje na posameznike.. Sem fan samo in izključno od RBD, brez RBD ne bi bila nikol fan od Any, Ponchota itn itn. However, to sn že ful-x napisala in to ni tema za to. Najbolj me recimo zanimajo novičke od Any love . Ker se trenutno z njo največ dogaja.. Čeprav nevem, trudim se prebrat vse o vseh.
In glede tega, če se vam sploh še splača kej obnavljat.. DEFINITIVNO: JAAAAA!!! Ta forum še edini v SLO ohranja RBD, Rebelde in vse povezano s cajtom izpred dveh let love love . Vsi ostali forumi se posvečajo samo posameznikom; tukaj pa so VSI enakovredni love . In to je najboljš.. Rebelde.si je forum, ki se ga res splača obiskovati, ker tukaj zveš vse novice o RBD - na enem mestu. In če bi MT rad, da uporabniki pomagamo, ja, ni problema, samo povejte kako; če se da kaj spremeniti. In ne glede na vse, smo vam hvaležni, vsem vam, ki urejate ta forum in ga redno osvežujete; sej tukaj ni več kej dost za rečt: hvala!

Glede teh ostalih podforumov: Ja, v splošnem se strinjam; ampak vseeno je to RBD forum, kjer naj bi se združevali RBD fani love ; in nevem no, ne bi mi blo glih najboljš met še nekih Disney igralcev tle (pa nimam nič proti njim 3-3 ). Nevem, nimam takga odnosa do tega, vi se odločite xD.

Pomoje bi se lahko odločil in skupaj speljal en velik projekt - moralo nam bi uspeti, da Rebelde spet predvajajo na TV (mogoče na kakmu NET TV; al pa kej podobnega). Ker potem bi se delček evforije vrnil; otroci (7,8 let, ki prejšnjič telenovele niso gledali) bi spet lahk govoril: Mia, Robertaaa itn., no, in pomoje bi blo to res super love . Če bi blo seveda izvedljivo...

Drugače, pa nič bat, fani smo še love love . Mogoč ne več tak goreči in številčni, kot smo bili pred dvema letoma takle čas; ampak... Smo!!!
Nazaj na vrh Go down
Barbaruska<3
Bebe
Bebe
Barbaruska<3


Female
Število prispevkov : 19
Kraj : RBD world
Job/hobbies : gymnastics
Registriran že od : 27/12/2008

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 20:58

forum pregledujem dnevno če mi le čs dopušča...spremlam še vedno use člane, redno pregledam use nove slikce videe mau težje kr mi računalnik zašteka če je preveč videou na eni strani ampak tut to gdaj pa gdaj pogledam...spremlam tut use kar oni napišejo na fb-ju twitterju itd. ker je moje znanje španščine bl tko tko in ne razumm usga zto sm vesela kr tle dobim prevode:) drgač komentiram bol maukrat kr sama nevem kaj bi napisala nočm pa pisat enih brezveznih komentarjou pa smetit po forumu...am še vedno so mi najbljubši tut najljubša skupina in use v men RBD evforija še vedno živi...
glede drugih tem mi je dejansko useen kr js sm na tem forumu d spremlam rbd-jeuce ne pa tok druge...
evo to je moje mnenje...
Nazaj na vrh Go down
Polona.*
Pollito
Pollito
Polona.*


Female
Število prispevkov : 135
Kraj : Koroška.
Registriran že od : 11/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 21:36

sem vsakdan tuki. srce čeprou res od dobenga RBD člana nisem več tok fanica,si še vedno rada pogledam novice.največ pa zahajam samo u E-dnevnik...Bi bla pa vesela če bi biu še kak podforum za druge zvezdnike in druge muske pa tko... smiles drgač pa ta forum je zame še vedno 1. love
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Pollito
Pollito



Female
Število prispevkov : 50
Starost : 29
Kraj : Škofljica
Registriran že od : 13/12/2009

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 22:12

js sm usak dan na forumu...pogledam novice, slike, videe ampak ponavad ne komenteram velik ker se mi ne da lih xD...med vikendi k mam pa tut mau več časa si pa ogledam še kkšne druge teme ampak večinoma prebiram še druge komentarje in sama ne pišm velik :hihi
Nazaj na vrh Go down
-metuljčica-
Gatito
Gatito



Female
Število prispevkov : 630
Starost : 35
Kraj : Savinjska
Humor : RBD te amo
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptyTor 20 Apr - 22:30

* na forumu sem skor vsak dan
* komentirat pa včasih kar pozabim
* spremljam vse RBDejevce in jih imam rada love čeprav je malo drugače, ko so razpadli
* brez foruma bi blo dolg čas
Nazaj na vrh Go down
Verii*
Ardillita
Ardillita
Verii*


Female
Število prispevkov : 298
Kraj : Slovenia
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! EmptySre 21 Apr - 15:49

Na forum hodim vsak dan (mogoče kdaj zrd šole ne uspem) in preberem vse nove novičke, grem na tiste podforume ki me zanimajo (večinoma art), je pa res da bol mal komentiram (se mi zdi)..

Men je ta ideja z novimi podforumi zlo všeč. Vesela bi bla kšnega podforuma o JB-ju (Justin Bieber), Gossip girl, Desperate housewives, itd. :)

Kar se tiše RBD pa mislm, da nekateri počasi res pozabljajo na njih ampak jst jih spremljam in ja se vam splača novičke, slike, video posnetke dajat na forum. ;)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Povej svoje mnenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Povej svoje mnenje!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebelde.si :: OGLASNA DESKA :: Obvestila-
Pojdi na: