Rebelde.si
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Uradni forum o telenoveli Rebelde, skupini RBD in njenih bivših članih!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijavaGallery

If you cry because the sun has gone out of your life, your tears will prevent you from seeing the stars.

Spremljaj nas tudi na Twitterju in Facebooku!
Med prijatelje nas lahko dodate tudi na AHUniversalSLO in PortirroniWorldSLO!

 

 Povej svoje mnenje!

Go down 
+44
Any*Fairy
anahi estrella
Locita*
Anahi~Petra*
*vondy*
Mihc.^^
Polonca
Ren@t@
Freiheit.89
nikaaa
*Dulce_maria*
Majchi.Ka*
janč.
*Dulce_Ursha*
kiki
uanessa.*
gassh
Orbit007
orgullosa.rebelde
Verii*
-metuljčica-
*ardilla*
Polona.*
Barbaruska<3
valy_rbd
ashek.
bebe<3
niina.RBD
*rbd*girl*
Kaja.*
Monika
princesa
Dulce*amanecer
Miss.Ursiie
vondsi
nussa^
tamy
nannah.
hancy-dul
Tiaša
*any_poncho*
Nastya_rbd
RBD**4EVER**
RBDchava
48 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
orgullosa.rebelde
Pollito
Pollito
orgullosa.rebelde


Female
Število prispevkov : 123
Starost : 29
Kraj : Con rebeldes
Registriran že od : 12/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptySre 21 Apr - 19:39

teme pregledujemo redno....

šola mi uzame velik časa tk da komentiram ob vikendih ko si vzamem ''RBD time'' very happy very happy


RBD me sigurnu zanima..in me še bo kr neki časa....tud če nas ni dost fanov RBD smo ostal usaj tisti tapravi
smiles
Nazaj na vrh Go down
Orbit007
Pollito
Pollito
Orbit007


Female
Število prispevkov : 104
Kraj : Velenje
Registriran že od : 22/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptySre 21 Apr - 20:30

js morm rečt da sm ful vesela da je forum še čeprav rbd ni več skupi...teme še vedn pregledujem čist tk ko sm jih prej...res je da rbs-ja glih več ne poslušam tk pogosto ko prej...fain bi blo če bi blo čim več uporabnikov ker se učasih čaka na kak odgovor tud po več tednov...
Nazaj na vrh Go down
gassh
Ardillita
Ardillita
gassh


Female
Število prispevkov : 299
Starost : 28
Kraj : Maribor
Job/hobbies : RBD
Humor : uckermannia ;*
Registriran že od : 17/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyČet 22 Apr - 13:42

če bi o drugih znanih tukaj meli podforume to zame ne bi biu več rebelde.si very happy drugače pa fanov je še kar velik za slovenijo , ampak treba je vedet da so se razdelili .. zdaj pa kolk jih obiskuje forum je pa druga stvar very happy .. nevem kaj naj rečem .. oni so meni življenje in mi bodo vedno :) bojim se edino da nebo nihče od njih več prišeeel v slovenijo :( hvalabogu gre moj brat v španijo in jih bom mogoče lahko tam vidla :)
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/gasshlicious
uanessa.*
Bebe
Bebe
uanessa.*


Female
Število prispevkov : 40
Kraj : Ljubljana
Registriran že od : 11/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyČet 22 Apr - 17:33

Jst čist usak dan preberem novice in pregledam teme je pa res da ne komentiram več tok in da tut časa nimam. Ustal smo pa res samo še res ta previ fani. Pa men se zdi dobr da bi nardil še kšne podforume o kšnih drugih zvezdnikih da bi mal obudil spet forum, ker je precej osamlen.
Nazaj na vrh Go down
kiki
Bebe
Bebe



Female
Število prispevkov : 2
Starost : 31
Kraj : Mexico con RBD <3
Registriran že od : 13/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyČet 22 Apr - 17:36

js pridm na forum usaak dan in pregledam novice, nove slikce...res je da skor nikol ne komenteram k se mi po pravic powedan sploh ne da.. Embarassed1 ampak res pa ne wem kva bi delala če foruma ne bi blo več k se mi je skor zmešal takrt k ga neki cajta ni blo... neutral sm še wedno RBD fan res je drgač k niso več skupi ampak jih pač posebi spremlam pa še wedno upam da pridejo kdaj pa spet skupi.. :icon_1: glede podforumov se pa strinjam kr sm tut js u zadnm času ratala fan teh disney stars( Miley; JB, Justin, Demi...) in ne widm nč slabga u tem da bi se še o teh mal pisal..mislm da bi tko sam še weč folka na forum pršlo..no to je sam moje mnenje.. smiles smiles RBD x siempre!! srce srce aja pa hvala moderator team-u da se tok trudjoo pa uztrajajo še naprej!! HVALA!! love love 11
Nazaj na vrh Go down
niina.RBD
Ardillita
Ardillita



Female
Število prispevkov : 391
Starost : 29
Kraj : Ljubljana Črnuče
Registriran že od : 11/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyČet 22 Apr - 17:43

men se pa ne zdi tok dobra ideja s temi disney podforumi ker pol se bojo gor prjavl kkšni k so sam od tega feni..pa nwm obstaja možnost da jim RBD ful ni ql...pa bojo mel kkšne svoje fore in težil z bednimi opazkami..se mi zdi da je to use o RBD na kupu in hvala da skrbite za to ker drgač bi mogle use informacije iskat na usaj 6 različnih straneh...
Nazaj na vrh Go down
*Dulce_Ursha*
Pollito
Pollito
*Dulce_Ursha*


Female
Število prispevkov : 138
Starost : 31
Kraj : DulceWord ~ Miami
Humor : rebelde
Registriran že od : 14/08/2009

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyČet 22 Apr - 22:29

Da komentiram...

Js na forum redno prihajam, preletim forum pregledam novice, usake stvari ne komentiram. RBD-jovce še vedno spremljam in jih podpiram love
To da bo fanov manj na forumu kot prej smo vrjetno usi pričakovali, nekteri pomoje sploh nevejo kaj je blo s starim foromom smiles Število oboževalcev res da pada amapk nekatiri fani jih novjo oz. novmo nikol pozabl love Če tko nasplošno pogledam pa mislim da je forumu kr delujoč še

Za nove podforume mi je ideja ušeč. Js predlagam twilight love pa u teh podforumih nej bodo tut kšna glazba al pa filmi al pa če naredite podforum dowland (kej takšnga) in da so not filmi, muska
Nazaj na vrh Go down
https://facebook.com/Ursyka
janč.
Bebe
Bebe
janč.


Female
Število prispevkov : 37
Kraj : In his heart <3
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyČet 22 Apr - 22:41

Sicer ja, jst samo tko mal pogledam če se le da, komentiram ne preveč...priznam :) Embarassed1
Drgač pa ideja mi je ušeč love
Poslušam pa Jonas Brothers ane?? very happy
Pa še kej od Selene, pa Demi in tko naprei...(heiitam pa Miley) very happy
Nazaj na vrh Go down
Majchi.Ka*
Bebe
Bebe
Majchi.Ka*


Female
Število prispevkov : 11
Kraj : xx Plavški Rovt xx
Registriran že od : 18/07/2009

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyPet 23 Apr - 23:58

Nisem usega prebrala sem pa takoj videla kratico JB haha. Js pač. In samo povem Justin ni Disney in to sranje very happy hehe. drgač pa suuper ideeja.

In men se ne zdi da forum zamiraa. =) sej to je pousod tko admin misl da forum zamira pa ni tko ampk to je sam zato ker takoj use teme sprot pregleda pol se pa zdi da ni nobenga novega prispevka smiles drgač pa so. mene neki časa ni blo pa je use polnooo <3
Nazaj na vrh Go down
*Dulce_maria*
Bebe
Bebe
*Dulce_maria*


Female
Število prispevkov : 27
Starost : 34
Kraj : Mexico city :)
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptySob 24 Apr - 11:49

Jaz obiskujem forum skoraj usak dan, res da bol malo komentiram novice in drugo, ker nimam tolk časa. sam sm zelo vesela ko izvem nove novice kaj se dogaja z RBDjevci :) mi je pa zelo ušeč predlog še kakih podtem npr. Twilight, Vampire diary, od drugih telenovel npr. starih in novih ki so se vrtele na naših programih in drugih. mogoče bo potem več obiska. vsi smo pa vedeli da forum nebo več tak kot je biu oz. da nebo več tolk fanov, ampak vsaj za tiste ki smo še fani, je lepo da forum še naprej deluje :)
Nazaj na vrh Go down
nikaaa
Pollito
Pollito
nikaaa


Female
Število prispevkov : 115
Starost : 33
Kraj : dolenjska
Registriran že od : 20/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyNed 25 Apr - 19:16

ja spemljamo :) ampak enostavno včasih nimaš nič za pokomentirati. mi je pa všeč da pridem gor na forum in imam še vedno novice o njih-koliko smo aktivni je pomoje odvisno tudi od tega koliko časa imamo na voljo. jaz ga mam bol malo zato ponavadi samo pregledam forum. se pa tudi zgodi da na 1x napišem fuul komentarjev potem pa spet nekaj časa nič.
Nazaj na vrh Go down
Freiheit.89
Pollito
Pollito
Freiheit.89


Female
Število prispevkov : 118
Starost : 34
Kraj : Ljubljana
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyNed 25 Apr - 20:39

Men se ful zdi, da je "napaka" tega foruma, da use delo visi na adminkah - objauljanje novic, slik itd... ostali člani pa sam komentirajo oz. večini se še tega ne da.
Zdej ne vem če je še to, sam na prejšnjem je blo treba za usako stvar dobit dovoljenje adminke, če lah neki objavš, odpreš itd. Jz sm hotla večkrat kej napisat pa se mi ni pol dal ukvarjat s temi dovoljenji pa pol nism.

U glaunem, ne zdej to zastopt da bi adminke mogle manj delat very happy Zlo pohvalno za vas, sam mogoč bi se dal nardit kej poudarka na tem da se spodbudi člane da odpirajo teme, lepjo novice, stvari za debato itd. Pa predusem ciljam no na podforume o RBDjeucih ne pa na klepetalnico.

Je pa res da je za upad uporabikov krivo to, da se je večina naveličala RBDja, rebelde je tud mim da bi komentiral sprotne dele, pa tud člani nos več skupi in je pol manj zanimivo komentirat posameznike.
Nazaj na vrh Go down
Ren@t@
miss.Bormann
miss.Bormann
Ren@t@


Female
Število prispevkov : 274
Kraj : ...
Registriran že od : 16/10/2008

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyPon 26 Apr - 15:02

Glede teh dovoljenj in tega...sj lahko odpirate normalne teme in to, sploh tam v TV & music worldu. Ni treba pisat za dovoljenja, pa tut v ostalih podforumih...sj zdj se mi zdi, da ni več take vlke nevarnosti, glede teh tem. Ker včasih, ko je blo res vlko število članov so ble ene teme res obup. smiles
Nazaj na vrh Go down
Polonca
Bebe
Bebe
Polonca


Female
Število prispevkov : 2
Kraj : Slovenija
Registriran že od : 19/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyPon 26 Apr - 19:56

Hm jah... Rbd so bli vedno najbolši in vedno bodo. Žalosti me to, da nekateri na RBD postopoma pozabljajo. RBD so nam dali res veliko stvari: pesmi, telenovelo, igralce, koncerte, predvsem pa vso svojo ljubezen in čas, ki so ga vlagali v svoj trud. Mislim, da bi tud mi njim lahko poskusili vračati vsaj polovico naše ljubezni in jim pokazali, da jih imamo še vedno radi in jih spremljamo... Neglede da sedaj niso več kot eno, ampak delujejo posamezno...
Forum more vsekakor še naprej delovat, zato, ker je to še edina povezava , da smo lahko na tekočem, kaj počnejo naši RBD-jevci in smo z njimi.
Če pa smo že pri tem s podforumi pa predlagam oz. mislim, da bi bilo zelo lepo , če bi kdaj napisali še kakšno novičko o ostalih igralci v Rebelde.
Zanima me, če mogoče katera od vas ve v katerm delu pri Verano de amor bo prišev Ucker?

P.S: Bodite še naprej tok uredu lepo se mejte <3
Nazaj na vrh Go down
Mihc.^^
Bebe
Bebe
Mihc.^^


Male
Število prispevkov : 35
Kraj : Eslovenia
Registriran že od : 11/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyTor 27 Apr - 14:18

Ubistvo odkar ste mel tole prneovo mi ne manjka ničesar tak da <333 prfektni steee
Nazaj na vrh Go down
*vondy*
Bebe
Bebe



Female
Število prispevkov : 15
Kraj : con mis angelitos <33
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyČet 29 Apr - 18:27

js sm res usak dan na forumu, če se le da.. ampak pregledam novice pa dražbe za Dulce Amanrcer pa če je kdo napisu kej na twitter/facebook... sam komentiran pa res ne velikrat..ubistvu skor nikol.

glede števila fanov, kdor ni pričakovou da bo skoz mn fanov je za moje pojme nerealen... zato ker.. če pomislte logično..če se o eni stvari nč ne piše, ni po medijih in nč se pozab..

sam tisti k smo bli od RBD rees pravi fani in jih nismo poslušal sam zato k je bla obsesija ampak zarad njih samih kakršni so pa jih še spremljamo na solo karierah

js najbl spremljam any pa dul k sta mi ble že u RBD najbl kul love
Nazaj na vrh Go down
Anahi~Petra*
Pollito
Pollito
Anahi~Petra*


Female
Število prispevkov : 191
Kraj : con Anahi
Registriran že od : 25/10/2008

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyPet 30 Apr - 8:33

men se zdi ql od disney, kr so mi vse nanizanke ful zakon
love
js tut forum obiščem vsak dan...predvsem vedno preberem novice love pol pa še art room ponavadi
Nazaj na vrh Go down
Locita*
Pollito
Pollito
Locita*


Female
Število prispevkov : 96
Starost : 29
Kraj : črnomelj
Registriran že od : 10/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyPet 30 Apr - 21:49

na forum pridem kadar morm. prenova mi je fuul všeč!! novic glih ne komentiram. pač moja lenoba. smiles
najbol mi grejo pa na živce tisti, ki so bli prej tk veliki fani ker so bli pač takrat skor vsi njihovi fani, pol ti pa zdej rečejo "pa kaj jih poslušaš, sej jih itaq več ni. pa nihče jih več ne posluša." ej, take bi pa tk nekam poslala. grrrr. zdej se je šele pokazalo, kdo je njihov pravi fan.
Nazaj na vrh Go down
http://sms-fanclub.forummotion.com/forum.htm
anahi estrella
Bebe
Bebe
anahi estrella


Female
Število prispevkov : 6
Kraj : vransko
Registriran že od : 06/04/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptySob 1 Maj - 19:20

hmm.... na formu sm usak dan sam komentirati pa nima časa zato bi jst predlagala da bi blo več dražb pa bl zanimive dražbe kake zapesnice dvd majce.....
drgč pa je form zelo fajn srce forma jst ne bom nč kritizelala ker je kul srce drgč je pa fajn pa kake slike bi lohka ble npr:od anahi , dulce... srce 3ab
Nazaj na vrh Go down
Any*Fairy
Ardillita
Ardillita
Any*Fairy


Female
Število prispevkov : 348
Starost : 28
Kraj : =)
Registriran že od : 14/02/2009

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptySob 1 Maj - 20:23

Na forumu sem toliko, koliko mi le čas dopušča ... Sedaj te zadnje mesece pred koncem šolo sem in bom tudi malo manj zaradi šole. Drugače se zelo rada vračam na forum, saj je vedno nekaj novega na njem (novice, slike, sporočila RBDjevcev na FB in Twitterju, ...) . Zame ni pomembno če je fanov v SLO vendo manj in manj, važno da tisti, ki smo ostali fani jih podpiramo ,... Ja fanj bi bilo, če bi še res nastal kakšen podforum o Disneyjevih zvezdah pa mogoče še o Shakiri, ki se mi zdi da tud postaja iz dneva v dan bolj popularna oz. se vrača na stre pote. Morem pa pohvalit res MT in vse ostale člane, ki pomagajo po pri prenovi foruma, ki je vedno lepši. smiles :hihi 3-3
Nazaj na vrh Go down
polly_pocket
ponchotova ljubica.^^
ponchotova ljubica.^^
polly_pocket


Female
Število prispevkov : 1484
Starost : 36
Kraj : Dove mi porta il cuore...
Job/hobbies : bellydance
Registriran že od : 06/03/2009

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptySob 1 Maj - 20:46

anahi estrella je napisal/a:
hmm.... na formu sm usak dan sam komentirati pa nima časa zato bi jst predlagala da bi blo več dražb pa bl zanimive dražbe kake zapesnice dvd majce.....
drgč pa je form zelo fajn srce forma jst ne bom nč kritizelala ker je kul srce drgč je pa fajn pa kake slike bi lohka ble npr:od anahi , dulce... srce 3ab
Tudi mi bi radi imeli več dražb, ampak žal nimamo vedno toliko denarja, da bi vse kupovali oz. žrtvovali naše stvari. Ravno zato smo tudi vas uporabnike povabli, da kaj darujte za dražbo 3-3
Nazaj na vrh Go down
anahi estrella
Bebe
Bebe
anahi estrella


Female
Število prispevkov : 6
Kraj : vransko
Registriran že od : 06/04/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyNed 2 Maj - 13:54

kam ste pa dal moj komentar
Nazaj na vrh Go down
polly_pocket
ponchotova ljubica.^^
ponchotova ljubica.^^
polly_pocket


Female
Število prispevkov : 1484
Starost : 36
Kraj : Dove mi porta il cuore...
Job/hobbies : bellydance
Registriran že od : 06/03/2009

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyNed 2 Maj - 14:00

Še vedno je tam, kjer je bil. 3-3
Nazaj na vrh Go down
lady_manchy
Pollito
Pollito
lady_manchy


Female
Število prispevkov : 68
Starost : 28
Kraj : Šoštanj
Registriran že od : 16/02/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyPon 3 Maj - 17:58

hy
men je forum fuuul hud sam učasih nimam časa sproti gledat pa pol takrat ko sm gor za nazaj pogledam novice pa to...
komentiram na žalost ne tok-tk da se bom zdj bol potrudla pa bom večkrat kj komentirala
drgač pa men bojo RBD-jouci naiiibolši za skoos<3333 3ab
tk da upam da bo še naprej tt forum pa use novice
aiiia pa drgač poslušam še Scouting for girls smiles
p.s. vem da tole ne paše glih sm not sam useen-a bojo CD od Dul tut u sloveniji prodajali??? :scared:

fajn se mejte pa čestitke za ZAKON forum!
Nazaj na vrh Go down
estrella`
Bebe
Bebe
estrella`


Female
Število prispevkov : 35
Kraj : Ptuj
Registriran že od : 24/04/2010

Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 EmptyNed 9 Maj - 14:44

nussa^ je napisal/a:
Jaz osebno forum redno obiskujem, pregledam teme ki me zanimajo (ponavadi so to novice - obvezno, ednevniki, nova obvestila, dražbe in slike/videji). Tut same skupine kot posameznikov iz RBDja se nisem "naveličala", ker so še vedno #1 in zdaj jih spremljam pač po ločenih poteh :) Forum obiskujem torej zato, ker me zanima kaj je novega, čeprav komentiram zelo poredko. Sicer nevem če se vam še nove stvari splača objavljat, ampak jaz osebno si to želim, ker nočem ostati zadaj, kar se tiče tega kar počnejo .. in mislim da nisem edina :) .. res je, da ni več tolko uporabnikov in da št. fanov upada, ampak vseeno se najdemo tudi taki, ki jih še spremljamo in redno obiskujemo forum.

Če pa bodo nove teme povečale obiske foruma, potem sem za : D .. po drugi strani pa nočem, da bi bli RBDjevci preveč zapostavljeni ampak mislim, da me to ne rabi skrbet :)

11 love

jas se čisto strinjam s tabo love lahko bi odprli teme, da bi si downloadali kake pesmi kot je biu predlog ja :) drugače pa še definitivno spremljam novice pa to :) ne ukinit tega ;)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Povej svoje mnenje!   Povej svoje mnenje! - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Povej svoje mnenje!
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebelde.si :: OGLASNA DESKA :: Obvestila-
Pojdi na: